Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Giriş

 

Kuşadası Çılgın Escort Nara

  • Yayınlanma: 1 Ağustos 2017 00:33
  • Expires: This ad has expired

Tanım

Günümüzde insanlar tarafından çok büyük şikayetler arasında olan toplu taşıma araçlarında özellikle bayanları taciz eden erkeklerin sayısı oldukça fazla olmaktadır. Bayanların tacize uğramalarını engellemek adına güvenlik güçlerinin ve yetkililerin bir an önce tedbir alması gerekmektedir. Özellikle de kalabalık olan otobüslerde ya da kalabalık olan metrobüslerde bayanların başına çok fazla bir şekilde taciz olayı gelmesinden kaynaklı olarak, insanların mutlaka önlem alması gerektiği konusunda yetkilileri göreve çağırdılar. Gün geçmiyor ki bir otobüste ya da metrobüste bir bayan tacize uğramasın. Bu yüzden günümüzde birçok bayanın tacize uğramasından dolayı alınacak güvenlik önlemlerinin başında mutlak her otobüs ya da metrobüse bir adet güvenlik güçlerinin konulması gerektiğidir.
bayanları da çok fazla bir şekilde toplu taşıma araçlarında tacize uğruyorlar. İnsanları taciz eden bu sapıklar çocukları bile taciz etmesinden dolayı geçtiğimiz günlerde insanlar toplanarak eylem yaptılar. Çocuklarının otobüslere rahat bir şekilde binemediklerini söyleyen insanlar birçok kez dilekçe yazdıklarını fakat hiç birine dönmediklerini söylediler. Bu yüzden de birçok insan tarafından bir an önce önlem alınması gerektiğini aksi takdirde her gün yol kapama eylemi yapacaklarını dile getirdiler. Polisin müdahale etmediği bu eylem olaysız bir şekilde insanların evlerine dağılması ile birlikte son buldu. Günümüzde birçok insan toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır. Ve her toplu taşıma araçlarında bir adet taciz eden insan olmasından dolayı insanlar çok büyük bir korkuya kapılıyorlar.
Tacizcilerin bir an önce yakalanması için ve gerekli olacak olan cezayı alabilmesi için yapılan eyleme ları da bulunmaktadır. Bu yüzden her yaşta insanı taciz eden bu erkeklerden artık insanların bıktığını ve bir an önce güvenlik tedbirlerinin alınması gerektiğini söylüyorlar. Bayanlar gerçekten otobüste tacize uğradığı için artık otobüs ya da diğer toplu taşıma araçlarına binmeye korkmaya başladılar. Mutlaka güvenlik güçleri bir şekilde önlem almalı ve herhangi bir şekilde bu tacizcilere göz yummaması gerekmektedir.

Etiket Yok

338 toplam görüntülenme, 1 bugün

  

Listing ID: 4459b5d5fd4af8e

Problem Bildir

Processing your request, Please wait....